Magazine DIANA

Magazin DIANA 1 MAI: Strada George Coşbuc numărul 2, Râmnicu Vâlcea, judeţul Vâlcea.

  • Adresă e-mail: cosbuc@magazinediana.ro

Magazin DIANA Băbeni: Strada Dragoş Vrânceanu numărul 163, Băbeni.

  • Adresă e-mail: babeni@magazinediana.ro

Magazin DIANA Blidari: Comuna Goleşti, sat Blidari, DN 73C, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: blidari@magazinediana.ro

Magazin DIANA Boxa Nord: Strada Matei Basarab numărul 1A, Piaţa Nord, Râmnicu Vâlcea.

  • Adresă e-mail: boxanord@magazinediana.ro

Magazin DIANA Boxa Ostroveni: Bulevardul Tineretului numărul 3B, Piaţa Ostroveni, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: boxaostroveni@magazinediana.ro

Magazin DIANA Brezoi: Strada Unirii numărul 1, Piaţa Centrală, Brezoi.

  • Adresă e-mail: brezoi@magazinediana.ro

Magazin DIANA Budeşti: Comuna Budeşti, sat Linia numărul 95A, judeţul Vâlcea, DJ678.

  • Adresă e-mail: budesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Buneşti: Strada Principală numărul 1, Buneşti, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: bunesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Călimăneşti: Piaţa Călimăneşti numărul 40, Călimăneşti, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: calimanesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Centru: Strada Regina Maria, Bloc L, parter, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea

  • Adresă e-mail: centru@magazinediana.ro

Magazin DIANA Complex Nord: Strada Calea lui Traian numărul 156-158, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: complexnord@magazinediana.ro

Magazin Diana Craiova: Craiova, Depozitul Frigorifer, Cartier Rovine, Strada Câmpului numărul 2

  • Adresă e-mail: craiova@diana.com.ro

Magazin DIANA Curtea de Argeş: Strada Negru Vodă numărul 59, Curtea de Argeş, judeţ Argeş.

  • Adresă e-mail: curteadearges@magazinediana.ro

Magazin DIANA Nord: Strada Calea lui Traian numărul 227, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: nord@magazinediana.ro

Magazin DIANA Drăgăşani 1: Strada Carol I numărul 24, Drăgăşani.

  • Adresă e-mail: dragasani@magazinediana.ro

Magazin DIANA Drăgăşani 2: Bulevardul Tudor Vladimirescu, Bloc T8, parter, Drăgăşani.

  • Adresă e-mail: dragasani2@magazinediana.ro

Magazin DIANA Goranu: Calea Bucureşti numărul 330, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: goranu@magazinediana.ro

Magazin DIANA Gourmet: Strada General Magheru numărul 7, bloc D, parter, Râmnicu Valcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: gourmet@diana.com.ro

Magazin DIANA Hermes: Bulevardul Tineretului, Complex Hermes numărul 6, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: hermes@magazinediana.ro

Magazin DIANA Horezu 1: Strada Unirii numărul 20, Horezu.

  • Adresă e-mail: horezu@magazinediana.ro

Magazin DIANA Horezu 2: Strada Tudor Vladimirescu, Bloc R2, parter, Horezu.

  • Adresă e-mail: horezu2@magazinediana.ro

Magazin DIANA Lenin Sud: Strada Calea lui Traian, Bloc S9, parter, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: boxaleninsud@magazinediana.ro

Magazin DIANA Liliacu: Strada General Magheru numărul 1, Bloc V1, parter, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea

  • Adresă e-mail: liliacul@magazinediana.ro

Magazin DIANA Păuşeşti: Comuna Păuşeşti Măglaşi, judeţ Vâlcea, punct Vatra Satului, DN 64.

  • Adresă e-mail: pausesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Hala: Strada Regina Maria, Hala Centrală, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: hala@magazinediana.ro

Magazin DIANA Mărăşeşti: Strada Mărăşeşti numărul 5, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: marasesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Mihăeşti: Comuna Mihăeşti, sat Buleta, punct Tarina, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: mihaesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Novaci: Piaţa Centrală numărul 1, Novaci, judeţ Gorj.

  • Adresă e-mail: novaci@magazinediana.ro

Magazin DIANA Ocnele Mari: Strada Alexandru Ioan Cuza numărul 70, Gura Suhasului, Ocnele Mari.

  • Adresă e-mail: ocnelemari@magazinediana.ro

Magazin DIANA Olăneşti: Băile Olăneşti, strada Piaţa Nouă numărul 2, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: olanesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Oltchim: Strada Uzinei numărul 1, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: oltchim@magazinediana.ro

Magazin DIANA Orleşti: Strada Principală numărul 13, Comuna Orleşti, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: orlesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Otesani: Comuna Oteşani sat Crâstănesti, strada Miutasti, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: otesani@magazinediana.ro

Magazin DIANA Poarta: Strada Bujoreni numărul 110, Fabrica Diana, Bujoreni, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: bujoreni@magazinediana.ro

Magazin DIANA Poiana: Strada General Magheru numărul 7, Bloc D, parter, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: poiana@magazinediana.ro

Magazin DIANA Polovragi: Comuna Polovragi, sat Polovragi, DJ665, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: polovragi@magazinediana.ro

Magazin DIANA Rapsodia: Strada Rapsodia, Bloc H1, parter, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: rapsodia@magazinediana.ro

Magazin DIANA S-uri: Strada Tineretului Bloc A9, parter, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: ostrovenis@magazinediana.ro

Magazin DIANA Scoarţa: Comuna Scoarţa, sat Scoarţa, DN 67, judeţ Gorj

  • Adresă e-mail: scoarta@magazinediana.ro

Magazin DIANA Slatina: Aleea Cireşului, bloc C8, Slatina, judeţ Olt.

  • Adresă e-mail: slatina@magazinediana.ro

Magazin DIANA Slatina - Piaţa Zahana: Strada Toamnei, Slatina, judeţ Olt.

  • Adresă e-mail: slatina2@magazinediana.ro

Magazin DIANA Sutești: Comuna Sutești, sat Sutești, Strada Principala, judeţ Vâlcea

  • Adresă e-mail: sutesti@magazinediana.ro

Magazin DIANA Tic-Tac: Strada Mihai Eminescu numărul 2, Râmnicu Vâlcea, judeţ Vâlcea.

  • Adresă e-mail: tictac@magazinediana.ro

Magazin DIANA Tigveni: Comuna Tigveni, sat Tigveni, DJ678A, judeţ Argeş.

  • Adresă e-mail: tigveni@magazinediana.ro

Magazin DIANA Vaideeni: Comuna Vaideeni, sat Vaideeni, judeţ Vâlcea, DJ665.

  • Adresă e-mail: vaideeni@magazinediana.ro

Magazin DIANA Târgu Jiu: Strada Calea Severinului numărul 37, Târgu Jiu.

  • Adresă e-mail: -